توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید


آبی فیزیک ( 2 ) سال یازدهم

پدیدآور (ها) :
ناشر : موضوع : مقطع تحصیلی :

تعداد صفحات :

تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷

قابل تهیه از بازار کتاب

قیمت سایت
تخفیف
قیمت

۷۲۶۰۰۰ ريال
۰ درصد
۷۲۶۰۰۰ريال

توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

زمان ارسال پیک در تهران از ساعت 19الی 23 می باشد. در صورتی که برای تحویل کتاب عجله دارید هزینه ارسال به بادپا محاسبه می شود.
سفارشات پستی همه روز صبح تحویل اداره پست داده می شود
در صورتی که تهران نیستید و برای دریافت کتابی عجله دارید با موسسه تماس گرفته تا شرایط ارسال سریع با شما هماهنگ شود..

اضافه كردن نظر جديد


كتاب درسي فيزيك يازدهم شامل مهمترين مباحث پايه اي علم فيزيك و مهندسي مي باشد. موضوعات ارائه شده در كتاب درسي مبناي دروس ارائه شده در رشته مهندسي برق و هم چنين رشته هايي مانند كامپيوتر و مكاترونيك در دانشگاه مي باشد.دو فصل اول كتاب مباحث الكتريسيته (ساكن و جاري) و دو فصل بعدي شامل مباحث مغناطيسي ميدان مغناطيسي‌ و القاي مغناطيسي‌ مي‌باشد. يادگيري اصولي و عميق اين چهار فصل به شما براي فهم بيشتر درس دانشگاهي كمك مي‌كند.
از نگاهي‌ ديگر با مروري كوتاه بر كنكور سال‌هاي گذشته مي‌توان دريافت از كتاب فيزيك سال يازدهم ۱۱ سوال در كنكور رشته رياضي‌ مطرح شده است اين موضوع اهميت زياد توجه به سوال‌هاي چهار گزينه ائ‌ در اين درس را نشان ميدهد. كتاب فيزيك يازدهم رياضي‌ شامل سوال‌هاي كنكور سراسري داخل و خارج كشور، سوال‌هاي منتخب آزمون‌هاي كانون و سوال‌هاي طراحي شده‌ مرتبط با متن كتاب درسي‌ مي‌باشد.

برچسبها

کتابهای دیگر از این ناشر در این مقطع

|