توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید


سه سطحی فیزیک ( 2 ) سال یازدهم

پدیدآور (ها) :
ناشر : موضوع : مقطع تحصیلی :

تعداد صفحات :

تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷

قابل تهیه از بازار کتاب

قیمت سایت
تخفیف
قیمت

۳۵۲۰۰۰ ريال
۰ درصد
۳۵۲۰۰۰ريال

توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

زمان ارسال پیک در تهران از ساعت 19الی 23 می باشد. در صورتی که برای تحویل کتاب عجله دارید هزینه ارسال به بادپا محاسبه می شود.
سفارشات پستی همه روز صبح تحویل اداره پست داده می شود
در صورتی که تهران نیستید و برای دریافت کتابی عجله دارید با موسسه تماس گرفته تا شرایط ارسال سریع با شما هماهنگ شود..

اضافه كردن نظر جديد
معيار اول كه در مشخصات هر سؤال در زيرنويس آن مي‌بينيد ميزان مراجعه‌ي آزمون‌دهندگان است و معيار دوم درصد پاسخ‌گويي صحيح است. اگر به ترتيب توالي سؤال‌ها توجه كنيد متوجه مي‌شويد اولين سؤال هر بخش كه در گروه "نسبتاً دشوار" قرار دارد ميزان مراجعه بيشتري در آزمون‌هاي كانون داشته است. يعني تعداد بيشتري احساس كرده‌اند كه مي‌توانند از عهده‌ي آن سؤال برآيند البته ممكن است احساس و تلقي اوليه‌ي دانش‌آموز با واقعيت متفاوت باشد و در عمل درصد پاسخ‌گويي متناسب با ميزان مراجعه نباشد يعني به يك سؤال تعداد بيش‌تري مراجعه كنند و با آن درگير شوند ولي پاسخ صحيح‌شان كم‌تر باشد.چون نحوه‌ي انتخاب سؤال‌‌ها و ترتيب سؤال‌ها به‌صورت سليقه‌اي نيست و مبناي علمي و آماري دارد بنابراين دبيران و دانش‌آموزان مي‌توانند برنامه‌ي دقيقي براي استفاده از كتاب داشته باشند. هر دانش‌آموز مي‌تواند توقع خود از ميزان پاسخ‌گويي به سؤال‌هاي هر بخش را از قبل تعيين كند در نتيجه دانش‌آموز متوسط از درگيرشدن با سؤال‌ها سرخورده نخواهد شد. دانش‌آموز متوسط مي‌تواند از سطح نسبتاً دشوار حدود نيمي از سؤال‌‌ها را شخصاً پاسخ ‌دهد و از سطح دوم، يعني سؤال‌هاي "دشوار" مي‌تواند حدود سي درصد را پاسخ دهد و باقي‌مانده‌ي سؤال‌هاي اين دو بخش را با كمك پاسخ‌نامه‌ِ تشريحي بياموزد. از سوي ديگر دانش‌آموزان قوي‌تر مي‌توانند انتظار داشته باشند كه به اكثر سؤال‌هاي نسبتاً دشوار پاسخ دهند. در هر بخش انتظار منطقي از دانش‌آموز با سطح تراز علمي مشخص، بيان شده است.در دوره متوسطه دوم، تعداد سوالات در هر فصل از كتاب‌هاي سه سطحي بر اساس بودجه بندي آن فصل در كنكور سراسري (ميانگين سه سال بودجه بندي) و اهميت آن مي‌باشد.


برچسبها

کتابهای دیگر از این ناشر در این مقطع

|