توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید


آبی حسابان سال یازدهم

پدیدآور (ها) :
ناشر : موضوع : مقطع تحصیلی :

تعداد صفحات :

تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷

قابل تهیه از بازار کتاب

قیمت سایت
تخفیف
قیمت

۶۳۸۰۰۰ ريال
۰ درصد
۶۳۸۰۰۰ريال

توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

زمان ارسال پیک در تهران از ساعت 19الی 23 می باشد. در صورتی که برای تحویل کتاب عجله دارید هزینه ارسال به بادپا محاسبه می شود.
سفارشات پستی همه روز صبح تحویل اداره پست داده می شود
در صورتی که تهران نیستید و برای دریافت کتابی عجله دارید با موسسه تماس گرفته تا شرایط ارسال سریع با شما هماهنگ شود..

اضافه كردن نظر جديد


آشنايي با ساختار و نحوه‌ي استفاده از كتاب:
1- فهرست با كاركردهاي آموزشي: براي فهرست اين كتاب، علاوه بر استفاده‌ي مرسوم آن كه دسترسي به موضوع مورد نظر است، كاركردهاي آموزشي نيز در نظر گرفته‌ شده است. در فهرست، تعداد موضوع‌ها، زيرموضوع‌ها و سؤال‌هاي هر فصل مشخص و نماد ارزيابي پيشرفت نيز روبه‌روي هر موضوع قرار داده شده است. توصيه مي‌كنيم نماد‌ها را پس از حل سؤال‌هاي آن موضوع، متناسب با پيشرفت‌تان رنگ كنيد. هر بار با نگاه به اين صفحه، ميزان تسلط‌ خود در موضوعات يك فصل را در مقايسه با ديگر فصل‌ها به‌سرعت تشخيص خواهيد داد و مي‌توانيد نقاط قوت را تقويت و نقاط ضعف را برطرف كنيد.
2- درخت دانش: درخت دانش مسير مطالعاتي شما را در هر فصل، هوشمندانه هدايت مي‌كند. درخت دانش هر فصل را دقيقاً بر اساس كتاب درسي نوشته‌ايم. شاخه‌ي اول هر درخت، عنوان درس‌ و شاخه‌ي دوم، زيرموضوع‌هاي كتاب درسي را مشخص مي‌كند. در درخت دانش اطلاعات آماري از تعداد سؤال‌هاي هر موضوع، هر زيرموضوع، كنكورسراسري، آزمون‌هاي كانون و كتاب درسي آن فصل نيز به تفكيك آورده شده‌ است.
3- درس‌نامه‌: در هر زيرموضوع، قبل از تست‌ها، درس‌نامه‌اي قرار داده‌ايم. درس‌نامه‌ها كاربردي‌اند و در آن‌ها سعي شده است با سبكي روان و ساده با ارائه‌ي مثال‌هاي هدفمند، هسته‌ي مركزي سؤال‌هاي آن زيرموضوع آموزش داده شود. مطالب مهم، فرمول‌ها و تعريف‌ها، در كادر رنگي قرار گرفته‌اند تا براي مرور كلي در يك نگاه، قابل استفاده باشند، هم‌چنين با استفاده از رنگ دوم واژهاي كليدي برجسته شده‌اند. مطالب تكميلي و نتيجه‌ها را نيز با نمادهايي متمايز كرده‌ايم.
4- تنظيم تست‌ها: تنظيم تست‌هاي اين كتاب، به‌صورت زيرموضوعي و منطبق با روند آموزشي كتاب درسي است و مؤلفان از اعمال سلايق فردي خود پرهيز كرده‌اند. روش زيرموضوعي، امكان مديريت زمان مطالعه را به شما داده و كار با كتاب را براي طيف گسترده‌تري از همكاران و دبيران گرامي ساده‌‌تر مي‌كند. توصيه مي‌كنيم براي مديريت زمان، به درخت دانش آن بخش رجوع كنيد. در روبه‌روي هر زيرموضوع، تعداد سؤال‌هاي آن مشخص شده، هم‌چنين در هر زيرموضوع، قبل از شروع تست‌ها، صفحه‌هاي كتاب درسي مربوط به آن‌را مشخص كرده‌ايم، بهتر است ابتدا تمرين‌هاي كتاب درسي در آن زيرموضوع را حل كنيد و سپس به حل تست‌ها بپردازيد.

برچسبها

کتابهای دیگر از این ناشر در این مقطع

|