توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید


کار شیمی ( 2 ) سال یازدهم

پدیدآور (ها) :
ناشر : موضوع : مقطع تحصیلی :

تعداد صفحات :

تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷

قابل تهیه از بازار کتاب

قیمت سایت
تخفیف
قیمت

۱۵۰۰۰۰ ريال
۰ درصد
۱۵۰۰۰۰ريال

توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

زمان ارسال پیک در تهران از ساعت 19الی 23 می باشد. در صورتی که برای تحویل کتاب عجله دارید هزینه ارسال به بادپا محاسبه می شود.
سفارشات پستی همه روز صبح تحویل اداره پست داده می شود
در صورتی که تهران نیستید و برای دریافت کتابی عجله دارید با موسسه تماس گرفته تا شرایط ارسال سریع با شما هماهنگ شود..

اضافه كردن نظر جديد
درخت دانش
در ابتداي هر فصل، درخت دانش ارائه شده است. در گام اول درخت دانش سبب به وجود آمدن يك طبقه‌بندي ذهني از كل فصل مي‌شود. كتاب‌كار شيمي يازدهم دقيقاً طبق زيرموضوعات ارائه شده در كتاب درسي طبقه‌بندي و آموزش داده شده است.

مهم‌ترين نكته‌هاي كتاب درسي
هر زيرموضوع طبق شاخه‌بندي‌هاي كتاب درسي پيشروي‌ مي‌كند و در ابتداي هر زيرموضوع يك گزيده نكات از آن بيان شده، كه رويكرد آن بدين صورت است كه جملات مهم و اصلي كتاب درسي جهت يادآوري و پررنگ كردن اهميت آن‌ها آمده است، البته در قسمت‌هايي كه نياز به توضيح بيش‌تر دارد، مانند قسمت‌هاي محاسباتي يا مفهومي، توضيحاتي در راستاي كمك به يادگيري آمده است.

چيدمان سؤال‌ها بر اساس حيطه‌هاي شناختي بلوم
در اين كتاب، در هر زير موضوع، ابتدا مجموعه سؤال‌هاي حيطه دانش آمده است. بلافاصله پس از بسته‌ي سؤال‌هاي دانشي، بسته‌ي سؤال‌هاي مفهومي، سپس سؤال‌هاي تحليلي و در انتها سؤال‌هاي كاربردي (محاسباتي) آمده است.

انواع (گونه‌هاي) سؤال
• براي درك ابتدايي و پايه‌اي مفاهيم كتاب و هم‌چنين توانايي تحليل شكل‌ها يا نمودارهاي كتاب، سؤال‌هايي تحت عنوان پرسش و تعريف آورده‌ايم.
• براي اشراف به متن كتاب درسي و هم‌چنين ايجاد شباهت به تيپ سؤال‌هاي آزمون‌هاي تشريحي و هم‌چنين تستي، سؤالاتي تحت عنوان جاي خالي، عبارات درست يا نادرست وانتخاب دو موردي براي شما طرح گرديده است.
• براي درك عميق‌تر مفاهيم، شكل‌ها و نمودارها و هم‌چنين افزايش توانايي تجزيه و تحليل، سوالاتي تحت عنوان مفهومي و تحليلي براي شما آماده گرديده است. اين قسمت يكي از مهم‌ترين و پرچالش‌ترين قسمت‌هاي اين كتاب است و با طرح سؤالاتي كه بيش‌تر آن‌ها بر پاية مطالب و تمرين‌هاي كتاب درسي است، پرسش‌هايي را مطرح مي‌كند كه نياز به تجزيه و تحليل عميق مفاهيم دارد و نوع نگاه را به مطالب بيان شده عوض مي‌كند و سعي در آموزش متفاوت نگريستن دارد.
• و در آخر براي يادگيري قسمت‌هاي محاسباتي و هم‌چنين بالابردن توانايي شما براي حل مسائل مربوط به آن‌ها، سوالات و مسائلي با عنوان مسائل محاسباتي پيش روي شما قرار مي‌گيرد.

برچسبها

کتابهای دیگر از این ناشر در این مقطع

|