توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید


پرتکرار هندسه ( 2 ) یازدهم

پدیدآور (ها) :
ناشر : موضوع : مقطع تحصیلی :

تعداد صفحات :

تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷

قابل تهیه از بازار کتاب

قیمت سایت
تخفیف
قیمت

۱۵۰۰۰۰ ريال
۰ درصد
۱۵۰۰۰۰ريال

توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

زمان ارسال پیک در تهران از ساعت 19الی 23 می باشد. در صورتی که برای تحویل کتاب عجله دارید هزینه ارسال به بادپا محاسبه می شود.
سفارشات پستی همه روز صبح تحویل اداره پست داده می شود
در صورتی که تهران نیستید و برای دریافت کتابی عجله دارید با موسسه تماس گرفته تا شرایط ارسال سریع با شما هماهنگ شود..

اضافه كردن نظر جديد


فهرست- راهنماي مطالعه
طراحي فهرست به‌گونه‌اي است كه علاوه بر اين‌كه امكان دسترسي به عناوين كتاب را براي شما فراهم مي‌سازد، تعداد زيرموضوع‌ها وتعداد سؤال‌ها مشخص شده است. ضمن اين‌كه در كنار هر زيرموضوع، يك آيكون ارزيابي پيشرفت در سه رنگ (آبي، سبز و زرد) مشاهده مي‌نماييد و پيشنهاد اكيد داريم كه پس از پاسخ به هر زيرموضوع، سطح خود را مشخص كنيد تا به‌صورت مقايسه‌اي از ميزان تسلط خود بين فصل‌هاي مختلف كتاب آگاه شويد و به هنگام مرور و جمع‌بندي بر اساس اين كادرها، اولويت‌بندي صحيح‌تري داشته باشيد.
درخت دانش
در ابتداي هر فصل، درخت دانش با هدف ارائۀ يك طرح درس، برنامۀ مطالعاتي و صفحۀ ارزيابي پيشرفت تحصيلي طراحي شده است. در هر درخت دانش، زيرموضوع‌هاي آن فصل به‌همراه تعداد سؤال شناسنامه‌دار آن زيرموضوع از جمله اطلاعاتي است كه مي‌تواند به دانش‌آموزان در دسته‌بندي و ارزيابي مبحث كمك كند.

راهبرد حل مسئله
در ابتداي هر درس، راهبرد حل سؤال‌هاي مربوط به آن درس مطابق با نياز دانش آموزان ارائه شده است. راهبرد حل مسئله در اين كتاب به صورت مرحله به مرحله نوشته شده است كه با مطالعۀ آن دانش‌آموزان مي‌توانند به سؤال‌هاي آن درس پاسخ دهند.

پوشش كتاب درسي
تمامي سؤال‌هاي موجود در اين كتاب شناسنامه‌دار هستند، به اين معني كه آدرس سؤال‌ها بر اساس صفحۀ كتاب درسي ، كار در كلاس، فعاليت و يا تمرين كتاب درسي و همچنين نام مدرسه‌اي كه سؤال از آن انتخاب شده، مشخص شده است. ترتيب سؤالات در هر زيرموضوع از ساده به دشوار بوده تا نظم آموزشي مطالب حفظ شود.
از 439 سؤال اين كتاب، 148 سؤال مربوط به امتحانات مدارس سراسر كشور و 22 سؤال از امتحانات نهايي و 204 سؤال تأليفي جهت پوشش كامل مطالب درسي نيز ارائه و طراحي شده كه نياز دانش‌آموزان را به‌طور كامل برآورده مي‌سازند.
ضريب تناسب و توازن

به ازاي هر زيرموضوع ( 22 زيرموضوع) كتاب، 20 سؤال در كتاب آورده شده است و به ازاي هر نمرۀ پاياني (20 نمره)،22 سؤال در كتاب آورده شده است.
چهار امتحان جامع در كتاب

در اين كتاب 2 امتحان ويژۀ نيم‌سال اول و 2 امتحان خرداد ماه در پايان كتاب گنجانده شده است تا در دوران امتحان، مطالب را جمع‌بندي كنيد.
DVD همراه كتاب

DVD همراه كتاب، شامل 38 فيلم آموزشي سه دقيقه‌اي و 70 فيلم از حل سؤال‌هاي منتخب از اين كتاب است. سؤال‌هايي كه در DVD همراه كتاب توسط دبيران حل شده، در كنار هر سؤال با نماد مشخص شده‌اند.

برچسبها

کتابهای دیگر از این ناشر در این مقطع

|