مشخصات کتاب

products
قیمت:
۱۵۰۰۰۰ريال
تخفیف:
۰ درصد
قیمت سایت:
۱۵۰۰۰۰ ريال

شاهرخ ، حر انقلاب اسلامی : زندگینامه و خاطرات شهید شاهرخ ضرغام

پدیدآوران:
ناشر:
امینان

شابک: ۹۷۸۶۰۰۹۲۱۵۱۲۶
تعداد صفحات :۱۵۲

سال چاپ:۱۳۹۸


       توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید
كتاب «شاهرخ حر انقلاب اسلامي» به تازگي توسط گروه فرهنگي شهيد ابراهيم هادي در بهار ۸۹ منتشر شده است. اين كتاب با قلمي روان و ساده به بيان خاطرات مربوط به سردار شهيد مفقود الاثر، شاهرخ ضرغام از شهداي فدائيان اسلام مي پردازد. گردآورندگان در مقدمه اين كتاب اشاره مي نمايند؛ «قصد ما بر اين بود كه زندگي اين ره يافته وصال و اين سردار بي مزار و اين پهلوان شجاع را كه نزديك به سه دهه از پروازش به آسمان مي گذرد، بي كم و كاست بيان كنيم.»
شهيد ضرغام در يكم ديماه سال۲۷ ديده به جهان گشود و پس از سي و يك سال زندگي پر فراز و نشيب در روزهاي اوليه جنگ،در جبهه دشتهاي شمالي آبادان و در هفدهم آذر سال ۵۹ به درجه رفيع شهادت نائل آمدند.

وب سایت کتابینه در سال 1394 تأسيس شد . انگيزه ايجاد اين وب سایت پاسخگويی به نياز کلیه علاقمندان و دانش آموزان و دانشجویان میباشد .

اين نياز ما را برآن داشت تا این وب سایت  اهداف ياد شده تأسيس كند .

وب سایت کتابینه افتخار همكاری با بيش از 500 ناشر و مرکز پخش کتاب برگزيده ايران را دارد . كتاب های ادبی، رمان، داستان، فلسفه و عرفان، تاريخ، هنر، روانشناسی درسی و کمک درسی و دانشگاهی و ... از جمله گروه هایی است كه اين وب سایت فروش آنها را بر عهده دارد . ضمناً در حال حاضر وب سایت کتابینه دارای بخش اختصاصی توزيع كتاب عمومی بوده و در اين زمينه آماده ارائه خدمات به مشتريان عزيز مي‌باشد .

معرفي و ارائه سريع عناوين جديد به علاقمندان و دانش آموزان و دانشجویان عزیز و اخذ سفارش و تحويل كتاب‌ها در كوتاه‌ترين زمان ممكن از جمله ويژگي‌ها و افتخارات اين وب سایت است . 

نحوه همكاری فروشگاه آنلاین کتابینه ، فروش به صورت اعتباري و نقدی است و برای مشتريان خوش حساب با خريدهاي تعداد بالا، تخفيف‌هاي ويژه‌اي در نظر مي‌گيرد .
کتابهای مرتبط

  • حديث مهتاب

۲۰۰۰۰ ۲۰۰۰۰ ریال

یک آسمان، سه کبوتر، یک پرواز
  • روايت فتح
  • نفيسه ثبات

۱۶۵۰۰ ۱۶۵۰۰ ریال

یاسینی به روایت همسر شهید
  • روايت فتح
  • يحيي نيازي

۱۵۰۰۰ ۱۵۰۰۰ ریال

یادگاران: کتاب احمد کاظمی
  • دانش بيگي
  • روزعلي قرباني

۱۵۰۰۰ ۱۵۰۰۰ ریال

هم‌نفس فرشتگان