مشخصات کتاب

products
قیمت:
۷۵۰۰۰۰ريال
تخفیف:
۰ درصد
قیمت سایت:
۷۵۰۰۰۰ ريال

فاجعه جهل مقدس: گفتارهایی در تحلیل حادثه عاشورای حسینی

دسته بندی:
دين

شابک: ۹۷۸۹۶۴۳۷۲۹۶۳۹
تعداد صفحات :۳۱۲

سال چاپ:۱۳۹۸


       توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید

سید مصطفی محقق داماد نزد محققان و اساتید حوزه و دانشگاه، فردی شناخته شده است. جدیدترین کتاب وی با عنوان فاجعه جهل مقدس، از سلسله مباحث روشنگری دینی است که گزاره «جهل» را آن هم در صبغه دینی‌اش بررسی می‌کند. آنچه در این کتاب آمده، سخنرانی‌های وی است که بیشتر حول و حوش جهل بوده و در سالیان مختلفی ایراد شده و به تازگی ویرایش و مستندسازی شده و به صورت کتاب درآمده است. برخی مطالب دیگر نیز در این کتاب آمده، که ربطی به موضوع کتاب ندارد.
بلای جهل و بی‌خردی در هر شکل و لباسی خانمان‌سوز است ولی صبغه قدسی و دینیش از چنان ویژگی برخوردار است که شعله‌هایش بر دل‌ها می‌نشیند و مغز استخوان را می‌سوزاند؛ یعنی از قبیل «نارالله الموقده التی تطلع علی الافئده» می‌باشد. در عاشورا معرکه عفریت جهل، آن هم در چهره قدسی‌اش به نیزه و شمشیر تجسم یافت و بر پیکر سیدالشهداء فرود آمد.
وی در ادامه می‌گوید:
جهل نشسته بر دل‌ها را که روزگاران بر آن گذشته و نهادینه گشته، چگونه می‌توان بیرون کرد؟ آیا با روشنگری روزگاران ممکن است؛ یا حتی به روزگاران هم ممکن نیست؟ . . . . 


همچنین کتابی دیگری از استاد سیدمصطفی محقق داماد مرتب با این کتاب :


در دادگاه جهل مقدس

وب سایت کتابینه در سال 1394 تأسيس شد . انگيزه ايجاد اين وب سایت پاسخگويی به نياز کلیه علاقمندان و دانش آموزان و دانشجویان میباشد .

اين نياز ما را برآن داشت تا این وب سایت  اهداف ياد شده تأسيس كند .

وب سایت کتابینه افتخار همكاری با بيش از 500 ناشر و مرکز پخش کتاب برگزيده ايران را دارد . كتاب های ادبی، رمان، داستان، فلسفه و عرفان، تاريخ، هنر، روانشناسی درسی و کمک درسی و دانشگاهی و ... از جمله گروه هایی است كه اين وب سایت فروش آنها را بر عهده دارد . ضمناً در حال حاضر وب سایت کتابینه دارای بخش اختصاصی توزيع كتاب عمومی بوده و در اين زمينه آماده ارائه خدمات به مشتريان عزيز مي‌باشد .

معرفي و ارائه سريع عناوين جديد به علاقمندان و دانش آموزان و دانشجویان عزیز و اخذ سفارش و تحويل كتاب‌ها در كوتاه‌ترين زمان ممكن از جمله ويژگي‌ها و افتخارات اين وب سایت است . 

نحوه همكاری فروشگاه آنلاین کتابینه ، فروش به صورت اعتباري و نقدی است و برای مشتريان خوش حساب با خريدهاي تعداد بالا، تخفيف‌هاي ويژه‌اي در نظر مي‌گيرد .
کتابهای مرتبط

  • مجتمع فرهنگي عاشورا
  • علي‌اكبر رنجبران‌تهراني

۵۰۰۰۰ ۵۰۰۰۰ ریال

جز زیبایی ندیدم: شرحی بر کلام حضرت زینب (س)
  • نار
  • محمدمهدي عباسي

۸۷۰۰ ۸۷۰۰ ریال

انبیا و سرزمین کربلا
  • مجمع جهاني اهل بيت (ع)
  • علي‌اصغر رضواني

۰ ۰ ریال

The uprising of Ashura and responses to doubts
  • مجمع جهاني اهل بيت (ع)
  • AbuMikhnaf

۰ ۰ ریال

The event of taff: the earliest historical account of the tragedy of Karbala