مشخصات کتاب

products
قیمت:
۱۲۰۰۰۰ريال
تخفیف:
۰ درصد
قیمت سایت:
۱۲۰۰۰۰ ريال

کوچولوی شاد: تولد تا 4 سالگی

پدیدآوران:
دسته بندی:
علوم عملي

شابک: ۹۷۸۶۰۰۲۵۱۴۶۰۸
تعداد صفحات :۴۲

سال چاپ:۱۳۹۸


       توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید
كتاب حاضر، راهنماي كاربردي و ساده‌اي است كه همه والدين، پدربزرگ‌ها و افرادي كه مراقبت از كودكي را به عهده دارند، مي‌توانند از آن استفاده كنند و با به كار بستن اين نكته‌ها از حضور كودك و ارتباط با او بيشتر لذت ببرند. اين كتاب از نخستين روز تولد كودك تا دوره نوپايي او، والدين و كودكانشان را همراهي مي‌كند. راهنمايي و نكته‌هاي موجود در كتاب به‌گونه‌اي انتخاب و تنظيم‌شده‌اند كه بيش از هر چيز، والدين را به سرگرم شدن با كودكانشان هدايت مي‌كند. مؤلف بيان مي‌دارد كه هر روز، هزاران نفر در سراسر جهان به سعادت پدر يا مادر شدن نائل مي‌شوند. ورود كودك، زندگي آن‌ها را غني‌تر و شادتر از گذشته مي‌كند و براي هر پدر و مادري مهم است كه كودكش سالم و سعادتمند باشد."

وب سایت کتابینه در سال 1394 تأسيس شد . انگيزه ايجاد اين وب سایت پاسخگويی به نياز کلیه علاقمندان و دانش آموزان و دانشجویان میباشد .

اين نياز ما را برآن داشت تا این وب سایت  اهداف ياد شده تأسيس كند .

وب سایت کتابینه افتخار همكاری با بيش از 500 ناشر و مرکز پخش کتاب برگزيده ايران را دارد . كتاب های ادبی، رمان، داستان، فلسفه و عرفان، تاريخ، هنر، روانشناسی درسی و کمک درسی و دانشگاهی و ... از جمله گروه هایی است كه اين وب سایت فروش آنها را بر عهده دارد . ضمناً در حال حاضر وب سایت کتابینه دارای بخش اختصاصی توزيع كتاب عمومی بوده و در اين زمينه آماده ارائه خدمات به مشتريان عزيز مي‌باشد .

معرفي و ارائه سريع عناوين جديد به علاقمندان و دانش آموزان و دانشجویان عزیز و اخذ سفارش و تحويل كتاب‌ها در كوتاه‌ترين زمان ممكن از جمله ويژگي‌ها و افتخارات اين وب سایت است . 

نحوه همكاری فروشگاه آنلاین کتابینه ، فروش به صورت اعتباري و نقدی است و برای مشتريان خوش حساب با خريدهاي تعداد بالا، تخفيف‌هاي ويژه‌اي در نظر مي‌گيرد .
کتابهای مرتبط

  • آسيم
  • دنيل‌جي سيگل ، مري هارتسل

۶۵۰۰۰ ۶۵۰۰۰ ریال

رویکردی نوین در فرزندپروری از درون به برون
  • قاصدك صبا
  • زهره بزرگي‌نرگسي

۲۵۰۰۰ ۲۵۰۰۰ ریال

فرزند عزیز من: مهارت‌های ارتباط با کودکان از 7 تا 12 سالگی
  • كالج برتر
  • سعيد عزيزيان ، سهيلا صلاحي‌اصفهاني

۴۰۰۰۰ ۴۰۰۰۰ ریال

میانبرهای تربیتی ویژه پدران و مادران
  • رشد
  • لارنس اشتاين‌برگ

۲۷۰۰۰۰ ۲۷۰۰۰۰ ریال

ده اصل ثابت فرزند‌پروری