مشخصات کتاب

products
قیمت:
۱۳۰۰۰۰۰ريال
تخفیف:
۰ درصد
قیمت سایت:
۱۳۰۰۰۰۰ ريال

مجموعه کامل دروس تخصصی بهیاری به کارشناسی پرستاری

پدیدآوران:
دسته بندی:
علوم عملي

شابک: ۹۷۸۶۰۰۵۷۱۱۰۷۳
تعداد صفحات :۴۱۹

سال چاپ:۱۳۹۸


       توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید
این سایت نماینده رسمی استاد مجید قربان زاده بوده و کتاب عرضه بر اساس سرفصلهاي معرفي شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ----- این کتاب همراه با جزوه خوده استاد بفروش می رسد.

وب سایت کتابینه در سال 1394 تأسيس شد . انگيزه ايجاد اين وب سایت پاسخگويی به نياز کلیه علاقمندان و دانش آموزان و دانشجویان میباشد .

اين نياز ما را برآن داشت تا این وب سایت  اهداف ياد شده تأسيس كند .

وب سایت کتابینه افتخار همكاری با بيش از 500 ناشر و مرکز پخش کتاب برگزيده ايران را دارد . كتاب های ادبی، رمان، داستان، فلسفه و عرفان، تاريخ، هنر، روانشناسی درسی و کمک درسی و دانشگاهی و ... از جمله گروه هایی است كه اين وب سایت فروش آنها را بر عهده دارد . ضمناً در حال حاضر وب سایت کتابینه دارای بخش اختصاصی توزيع كتاب عمومی بوده و در اين زمينه آماده ارائه خدمات به مشتريان عزيز مي‌باشد .

معرفي و ارائه سريع عناوين جديد به علاقمندان و دانش آموزان و دانشجویان عزیز و اخذ سفارش و تحويل كتاب‌ها در كوتاه‌ترين زمان ممكن از جمله ويژگي‌ها و افتخارات اين وب سایت است . 

نحوه همكاری فروشگاه آنلاین کتابینه ، فروش به صورت اعتباري و نقدی است و برای مشتريان خوش حساب با خريدهاي تعداد بالا، تخفيف‌هاي ويژه‌اي در نظر مي‌گيرد .
کتابهای مرتبط