توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید


کار پنج بعدی زبان انگلیسی سال یازدهم

پدیدآور (ها) : ناشر : موضوع : مقطع تحصیلی :

تعداد صفحات :۱۴۸

تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷

قابل تهیه از بازار کتاب

قیمت سایت
تخفیف
قیمت

۱۵۰۰۰۰ ريال
۰ درصد
۱۵۰۰۰۰ريال

توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

زمان ارسال پیک در تهران از ساعت 19الی 23 می باشد. در صورتی که برای تحویل کتاب عجله دارید هزینه ارسال به بادپا محاسبه می شود.
سفارشات پستی همه روز صبح تحویل اداره پست داده می شود
در صورتی که تهران نیستید و برای دریافت کتابی عجله دارید با موسسه تماس گرفته تا شرایط ارسال سریع با شما هماهنگ شود..

اضافه كردن نظر جديد


در بعد اول كتاب درسنامه قرار دارد. در اين قسمت از كتاب به توضيح جزء به جزء و آموزش كامل و جامع مباحث درسي پرداخته مي‌شود تا دانش‌آموز با تسلط كامل به مباحث به مراحل بعدي گام بگذارد. در بعد دوم كار و تمرين درسنامه ذكر شده كه جهت تمرين بيشتر در كلاس، طراحي شده و به جرأت مي‌توان گفت كه تمرين‌ها و پرسش‌هاي بدون پاسخ كتاب‌هاي دكتر آي‌كيو از لحاظ تنوع و گوناگوني بي‌نظير هستند. دبيران گرامي مي‌توانند از تمرين‌هاي بدون پاسخ پس از درسنامه‌ها جهت كار در كلاس استفاده نمايند. اما در بعد سوم به پرسش‌هاي چهارگزينه‌اي مي‌رسيم. با پيشرفت سطح آموزش دانش‌آموزان در سال‌هاي اخير، اين نياز احساس شد تا بخش كوچكي از كتاب‌هاي دكتر آي‌كيو جهت آمادگي دانش‌آموزان تيز‌هوش طراحي شود. از آنجا كه پرسش‌هاي آزمون‌هاي آزمايشي رايج در كشور و آزمون‌هاي ورودي مدارس خاص اغلب در قالب تست مطرح مي‌شود، اين بخش كتاب به اين موضوع اختصاص يافته است. بديهي است در پايه‌هاي اول و دوم دبستان، به دليل سطح پايين سواد خوانداري دانش‌آموزان و كم بودن اهميت پرسش‌هاي چهارگزينه‌اي، اين مورد از كتاب‌هاي دكتر آي‌كيو حذف شده است. در بعد چهارم كتاب تمرين‌هايي اضافه بر سازمان براي كار در منزل گنجانده شده است. در انتهاي كتاب، به تعداد درس‌ها و جلسه‌ها، كاربرگ‌هاي مروري جهت كار در منزل دانش‌آموزان طراحي شده است. دانش‌آموزان مي‌توانند پس از حل كاربرگ هر جلسه آن را از خط برش تعبيه شده، قيچي كرده و جهت تصحيح به دبير خود تحويل دهند. و اما در بخش آخر يا همان بعد پنجم، آموزش تصويري مباحث مطرح شده است

کتابهای دیگر از این ناشر در این مقطع

دفتر پاسخ برگ كنكور
ناشر:گاج
مقطع:دهم دبيرستان رياضي گاج -دهم دبيرستان تجربي گاج -دهم دبيرستان انساني گاج -يازدهم دبيرستان رياضي گاج -يازدهم دبيرستان تجربي گاج -يازدهم دبيرستان انساني گاج -دوازدهم دبيرستان رياضي گاج -دوازدهم دبيرستان تجربي گاج -دوازدهم دبيرستان انساني گاج -كنكور رياضي گاج -كنكور تجربي گاج -كنكور انساني گاج
قیمت:۱۵۰۰۰۰ ریال
سير تا پياز آموزش زبان انگليسي سال يازدهم
ناشر:گاج
مقطع:يازدهم دبيرستان رياضي گاج -يازدهم دبيرستان تجربي گاج -يازدهم دبيرستان انساني گاج
قیمت:۲۷۰۰۰۰ ریال
آس حسابان سال يازدهم
ناشر:گاج
مقطع:يازدهم دبيرستان رياضي گاج
قیمت:۴۹۰۰۰۰ ریال
ميكرو زمين شناسي كنكور
ناشر:گاج
مقطع:يازدهم دبيرستان رياضي گاج -يازدهم دبيرستان تجربي گاج -كنكور رياضي گاج -كنكور تجربي گاج
قیمت:۲۵۰۰۰۰ ریال
ميكرو زبان انگليسي سال يازدهم
ناشر:گاج
مقطع:يازدهم دبيرستان رياضي گاج -يازدهم دبيرستان تجربي گاج -يازدهم دبيرستان انساني گاج
قیمت:۳۵۰۰۰۰ ریال
|