توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید


واژگان عربی سال دهم Tick Eight

پدیدآور (ها) : ناشر : موضوع : مقطع تحصیلی :

تعداد صفحات :۱

تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷

قابل تهیه از بازار کتاب

قیمت سایت
تخفیف
قیمت

۱ ريال
۰ درصد
۱ريال

توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

زمان ارسال پیک در تهران از ساعت 19الی 23 می باشد. در صورتی که برای تحویل کتاب عجله دارید هزینه ارسال به بادپا محاسبه می شود.
سفارشات پستی همه روز صبح تحویل اداره پست داده می شود
در صورتی که تهران نیستید و برای دریافت کتابی عجله دارید با موسسه تماس گرفته تا شرایط ارسال سریع با شما هماهنگ شود..

اضافه كردن نظر جديد


تيك ايت را بايد فراتر از از نام يك كتاب يا مجموعه دانست. Tick eight يك روش منحصر به فرد است كه توسط هرمان ابينگهاوس فيلسوف آلماني تبيين شده است. اساس اين روش بر پايه ي مرور و تكرار مداوم است. يكي از معضلات در ياد گرفتن كلمات و واژگان زبان‌هاي ديگر، به خاطر سپردن معاني آنها است. در روش تيك ايت با تكرار هر روزه واژگان، درواقع لغات و معناي آنها در ذهن شما حك مي‌شوند. براي اولين بار انتشارات بين المللي گاج از اين متد در يادگيري واژگان استفاده كرد. در سري كتاب تيك ايت، تعدادي لغت براي يادگيري هر روز مشخص شده، كه در زير هر لغت هشت مربع خالي وجود دارد. پس از به خاطر سپردن هر واژه و معني آن، هشت روز مداوم معني كلمات را مرور مي‌كنيد. در صورت حفظ بودن واژه در مربع آن علامت تيك و در صورت فراموش كردن آن، مربع را با ضربدر پر كنيد. در روز اول شما با لغات آورده شده در صفحه اول شروع مي‌كنيد و هر روز يك صفحه به آن اضافه مي شود. در روز هشتم، هشت صفحه براي يادگيري خواهيد داشت؛ كه در روز بعد صفحه اول حذف و صفحه نهم به دايره آموزش شما اضافه مي‌شود. با همين رويه هر روز يك صفحه از ابتداي كتاب حذف و يك صفحه ي ديگر به آخرين برگه اضافه مي‌شود. با تكرار و تكرار و تكرار، رفته رفته كلمات و معاني آنها ملكه‌ي ذهن شما خواهند شد.

کتابهای ناشران دیگر در این مقطع

|