توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید


آمار و احتمال یازدهم شب امتحان

پدیدآور (ها) : ناشر : موضوع : مقطع تحصیلی :

تعداد صفحات :۴۸

تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷

قابل تهیه از بازار کتاب

قیمت سایت
تخفیف
قیمت

۳۰۰۰۰ ريال
۰ درصد
۳۰۰۰۰ريال

توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

زمان ارسال پیک در تهران از ساعت 19الی 23 می باشد. در صورتی که برای تحویل کتاب عجله دارید هزینه ارسال به بادپا محاسبه می شود.
سفارشات پستی همه روز صبح تحویل اداره پست داده می شود
در صورتی که تهران نیستید و برای دریافت کتابی عجله دارید با موسسه تماس گرفته تا شرایط ارسال سریع با شما هماهنگ شود..

اضافه كردن نظر جديد


كتاب شب امتحان آمار و احتمال يازدهم از 4 قسمت اصلي تشكيل شده است كه به صورت زير است:

1- آزمون‌هاي نوبت اول: آزمون‌هاي شمارهء 1 تا 5 اين كتاب مربوط به مباحث نوبت اول است كه خودش به دو قسمت تقسيم مي‌شود:

الف) آزمون‌هاي طبقه‌بندي‌شده: آزمون‌هاي شمارهء 1 و 2 را فصل به فصل طبقه‌بندي كرده‌ايم. بنابراين شما به راحتي مي‌توانيد پس از خواندن هر فصل از درس‌نامه تعدادي سؤال را بررسي كنيد. حواستان باشد اين آزمون‌ها هم، 20نمره‌اي و مثل يك آزمون كامل هستند. در كنار سؤال‌هاي اين آزمون‌ها نكات مشاوره‌اي نوشته‌ايم. اين نكات به شما در درس‌خواندن قبل از امتحان و پاسخگويي به آزمون در زمان امتحان كمك مي‌كند.

ب) آزمون طبقه‌بندي‌نشده: آزمون‌هاي شمارهء 3 تا 5 را طبقه‌بندي نكرده‌ايم تا دو آزمون نوبت اول مشابه آزموني را كه معلمتان از شما خواهد گرفت، ببينيد.

2- آزمون‌هاي نوبت دوم: آزمون‌هاي شمارهء 6 تا 13 از كل كتاب و مطابق امتحان پايان سال طرح شده‌اند. اين قسمت هم، خودش به 2 بخش تقسيم مي‌شود:

الف) آزمون‌هاي طبقه‌بندي‌شده: آزمون‌هاي شمارهء 6 تا 9 را كه براي نوبت دوم طرح شده‌اند هم طبقه‌بندي كرده‌ايم. با اين كار باز هم مي‌توانيد پس از خواندن هر فصل تعدادي سؤال مرتبط را پاسخ دهيد. هر كدام از اين آزمون‌ها هم، 20 نمره دارند در واقع در اين بخش، شما 4 آزمون كامل را مي‌بينيد. اين آزمون‌ها هم نكات مشاوره‌اي دارند.

ب) آزمون‌هاي طبقه‌بندي‌نشده: آزمون‌هاي شمارهء 10 تا 13 را طبقه‌بندي نكرده‌ايم؛ پس، در اين بخش با 4 آزمون نوبت دوم، مشابهِ آزمون پايان سال معلمتان مواجه خواهيد شد.

3- پاسخ‌نامهء تشريحي آزمون‌ها: در پاسخ تشريحي آزمون‌ها تمام آن‌چه را كه شما بايد در امتحان بنويسيد تا نمرهء كامل كسب كنيد، برايتان نوشته‌ايم.

4- درس‌نامهء كامل شب امتحاني: اين قسمت برگ برندهء شما نسبت به كساني است كه اين كتاب را نمي‌خوانند در اين قسمت تمام آن‌چه را كه شما براي گرفتن نمرهء عالي در امتحان آمار و احتمال نياز داريد، تنها در 16 صفحه آورده‌ايم، بخوانيد و لذتش را ببريد!

يك راهكار: موقع امتحان‌هاي نوبت اول مي‌توانيد از سؤال‌هاي فصل‌هاي 1 و 2 آزمون‌هاي 6 تا 9 هم استفاده كنيد.

|