توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید


کار کارپوچینو آموزش الفبا اول ابتدایی

پدیدآور (ها) : ناشر : موضوع : مقطع تحصیلی :

تعداد صفحات :۸۴

تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷

قابل تهیه از بازار کتاب

قیمت سایت
تخفیف
قیمت

۱۶۰۰۰۰ ريال
۰ درصد
۱۶۰۰۰۰ريال

توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

زمان ارسال پیک در تهران از ساعت 19الی 23 می باشد. در صورتی که برای تحویل کتاب عجله دارید هزینه ارسال به بادپا محاسبه می شود.
سفارشات پستی همه روز صبح تحویل اداره پست داده می شود
در صورتی که تهران نیستید و برای دریافت کتابی عجله دارید با موسسه تماس گرفته تا شرایط ارسال سریع با شما هماهنگ شود..

اضافه كردن نظر جديد


همان‌طور كه مي‌دانيد آموزش كودكان قبل از دبستان و سال‌هاي آغازين تحصيل اهميت ويژه‌اي دارد. سري كتاب‌هاي كار پيش‌دبستاني با هدف برآورده ساختن نياز مربيان و اولياي گرامي در امر آموزش كودكان و نوآموزان تأليف شده است. ما به هنگام خواندن، در واقع اشكال نوشتاري زبان، يعني همان نشانه‌هاي فارسي (خط) را به اصوات و كلمات تبديل مي‌كنيم. حال در آموزش خواندن به كودكان به آن‌ها مي‌آموزيم كه هركدام از نشانه‌ها (حروف) چه صدايي دارند و با ديدن هر يك از 32 صامت فارسي (الف - ب - پ ...) و 6 صوت (اَ - اِ - اُ - آ - اي‍ - او) صداي مخصوصي از دهان خارج كنند. بسياري از مشكلات املايي در مقطع ابتدايي به دليل ضعف در خواندن و عدم تقويت حافظه‌ي ديداري و شنيداري در مراحل اوليه‌ي آموزش است. در آموزش اين كتاب از روش گشتالتي با رويكرد كلي استفاده شده است. تصاوير اين كتاب بر سادگي بوده، زيرا تصاوير ساده بيش از تصاوير پيچيده در ذهن كودك مي‌ماند. همچنين مؤلفان در انتخاب واژه‌ها تلاش نموده از حيوانات كه جذاب‌ترين بخش طبيعت اطراف كودك را تشكيل مي‌دهد، استفاده كنند. از ويژگي‌هاي ديگر اين كتاب مي‌توان به ترتيب آموزش الفبا و انتخاب واژه‌هاي كليدي اشاره نمود كه تا حد ممكن مطابق با كتاب درسي پايه‌ي اول دبستان چيدمان شده است. اين مجموعه زبان‌آموزي مورد تائيد دفتر پژوهش و برنامه‌ريزي وزارت آموزش‌وپرورش جهت آموزش در مقطع پيش‌دبستاني بوده است. كتاب كارپوچينو آموزش الفبا اثر مشترك خانم‌ها زينب رستم‌زاده و فاطمه رستم‌زاده بوده و در 84 صفحه گردآوري شده است.

کتابهای ناشران دیگر در این مقطع

لوح فيزيك
ناشر:
مقطع:اول ابتدايي -دوم ابتدايي -سوم ابتدايي -چهارم ابتدايي
قیمت:۵۵۵۵۵ ریال
كار مفهومي رياضي اول ابتدايي
ناشر:خيلي سبز
مقطع:اول ابتدايي
قیمت:۲۴۰۰۰۰ ریال
مامان باباها رياضي اول ابتدايي
ناشر:خيلي سبز
مقطع:اول ابتدايي
قیمت:۲۹۰۰۰۰ ریال
كار املاي اول ابتدايي
ناشر:خيلي سبز
مقطع:اول ابتدايي
قیمت:۲۰۰۰۰۰ ریال
خوش خطي اول ابتدايي
ناشر:خيلي سبز
مقطع:اول ابتدايي
قیمت:۹۰۰۰۰ ریال
|