توجه: برای شروع خرید شماره موبایل خود را وارد نمایید


40 قدم هندسه سال دهم

پدیدآور (ها) : ناشر : موضوع : مقطع تحصیلی :

تعداد صفحات :۴۰۸

تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷

قابل تهیه از بازار کتاب

قیمت سایت
تخفیف
قیمت

۱۲۹۸۰۰۰ ريال
۰ درصد
۱۲۹۸۰۰۰ريال

توجه داشته باشید بعد از تکمیل نمودن فرم درخواست کتاب, درخواست شما برای ما ارسال می شود و کمتر سه ساعت کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.
سفارشات پستی فقط از طریق پیامک اعلام موجودی می شود. در صورتی که نیاز باشد از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.
برای اطلاع از وضعیت درخواست خود می توانید از پنل مشتری در منوی اصلی سایت اقدام کنید.
انواع موجودی:
1 - موجود در انبار : در انبار اصلی سایت کتاب موجود است
2- اعلام موجودی قبل از پرداخت: امکان تهیه کتاب برای موسسه وجود دارد, ولی تهیه آن نیازمند زمان است که برای اطلاع از زمان مورد نیاز می شود با شماره های موسسه تماس گرفته شود.
3- در انبار موجود نیست.

زمان ارسال پیک در تهران از ساعت 19الی 23 می باشد. در صورتی که برای تحویل کتاب عجله دارید هزینه ارسال به بادپا محاسبه می شود.
سفارشات پستی همه روز صبح تحویل اداره پست داده می شود
در صورتی که تهران نیستید و برای دریافت کتابی عجله دارید با موسسه تماس گرفته تا شرایط ارسال سریع با شما هماهنگ شود..

اضافه كردن نظر جديد


مؤلفان كتاب هاي 40 قدم براساس چهارچوب هاي تعريف شده و با الگو قرار دادن كتاب هاي درسي جديد، هر كتاب را در قالب چهل بخش آموزشي شامل درس نامه هاي كامل و مفهومي، مثال هاي تشريحي در متن درس نامه و مثال هاي چهارگزينه اي در پايان هر قدم، به طور كامل و حرفه اي طبقه بندي كرده و مطالب درسي كتاب هاي دوره ي دوم دبيرستان را به شيوايي و با ضرب آهنگي مطلوب آموزش داده اند و در پايان هر قدم با طراحي تمرين هاي چهارگزينه اي، امكان تكرار و مرور نكات آموزشي را براي دانش آموزان فراهم كرده اند. همچنين در پايان هر چند قدم، مجموعه اي از تست هاي تاليفي و تست هاي كنكورهاي سراسري با مفاهيم درسي وابسته به هم و مكمل يكديگر آورده شده است تا دانش آموزان كوشا با تجزيه وتحليل اين تست ها بتوانند توانايي و دانشي را كه از طريق مطالعه درس نامه ها و حل مثال ها و تمرين ها به دست آورده اند، به طور جدي در محك آزمون قرار دهند. پاسخ هاي تشريحي تمرين هاي پايان هر قدم و تست هاي مرور و جمع بندي قدم ها به طور مفصل همراه با توضيحات كافي و با نثري روان در بخش پاسخنامه در پايان كتاب نگاشته شده است.
آموزش كامل كتاب درسي در چهل قدم آموزشي
شامل 1100 مثال و پرسش چهارگزينه اي
ارائه ي پاسخ تشريحي پرسش ها در پايان كتاب

کتابهای ناشران دیگر در این مقطع

|